DesignCAD 3D Max 2016 PL

32 i 64-bitowa wersja.

DesignCAD 3D MAX 2016 PL jest wszechstronnym, łatwym w użyciu programem CAD 2D/3D  który jest idealny zarówno dla początkujących jaki i dla zaawansowanych projektantów chcących tworzyć projekty wysokiej jakości, modele i animacje. Najnowsza wersja pozwala teraz użytkownikom na importowanie i eksportowanie modeli 3D do formatu STL do szybkiego prototypowania w drukarkach 3D. Program zawiera wszystkie polecenia do projektowania 2D/3D - od prostych projektów hobbystycznych do profesjonalnych rysunków precyzyjnych.

 

Program 2D/3D

Rozwijany od 25 lat DesignCAD jest programem ogólnego stosowania.  DesignCAD ma ponad 2 miliony użytkowników na całym świecie. Także w Polsce duża grupa projektantów korzysta od dwudziestu lat z kolejnych, polskich wersji tego programu (pierwsza wersja DesignCAD 7 PL  ukazała się w roku 1995!) . Można w nim opracować wszelkiego typu dokumentację inżynierską 2D/3D, w tym budowlaną, mechaniczną, konstrukcyjną, instalacyjną, elektryczną i hydrauliczną. Program pozwala także tworzyć typowe projekty architektoniczne i budowlane, z rzutami, przekrojami, elewacjami i planami zagospodarowania terenu. DesignCAD jest programem do tworzenia profesjonalnej dokumentacji, modelowania przestrzennego i animacji.

Modelowanie bryłowe 3D

Dostęp do pełnego zakresu modelowania 3D z możliwością wykorzystania podstawowych obiektów przestrzennych: prostopadłościanu, sfery, połówki sfery, ostrosłupa, walca, stożka, ściany i torusa. Do tworzenia nowych obiektów 3D służą polecenia wytłaczania i obracania a także operacje boolowskie dodawania, odejmowania i znajdowania części wspólnej dwóch brył.  

Producent programu:

IMSI Design/LLC®  USA

Nowości: 32 i 64 bitowa wersja programu, współpraca z plikami DWG/DXF do wersji 2016, akcelerator graficzny 3D RedSdk.   

Więcej

 

Wymagania sprzętowe
Procesor Pentium IV
RAM: 1024 MB w Windows Vista/7/8/10), wymagana przestrzeń na dysku ok. 300 MB,  karta graficzna z wspomaganiem sprzętowym OpenGL, możliwie duży monitor (17', 19', lub większy) zalecany panoramiczny.

 

Wymagania systemowe
System operacyjny Windows  Vista, 7/8/10.

Obsługiwane formaty wektorowe:
AutoCAD® DWG (do wersji 2016), DXF, WMF, HPGL, STL, OBJ, XYZ (import), SKP (eksport) PDF (eksport).

Obsługiwane formaty rastrowe:
JPG, BMP, TGA, TIF, PCX, PNG i GIF.

Cena:

490,00 zł (+23% VAT).

Cena aktualizacji z wersji 24

290,00 zł (+23% VAT).