DesignCAD 3D Max 2019/2020 (v.28) PL

32 i 64-bitowa wersja.

DesignCAD 3D Max 2019/2020 PL jest wszechstronnym, łatwym w użyciu programem CAD 2D/3D  który jest idealny zarówno dla początkujących jaki i dla zaawansowanych projektantów chcących tworzyć projekty wysokiej jakości, modele i animacje. Najnowsza wersja pozwala teraz użytkownikom na importowanie i eksportowanie modeli 3D do formatu STL do szybkiego prototypowania w drukarkach 3D. Program zawiera wszystkie polecenia do projektowania 2D/3D - od prostych projektów hobbystycznych do profesjonalnych rysunków precyzyjnych.

DesignCAD 3D Max 2019 PL

 

Program 2D/3D

Rozwijany od prawie 30 lat DesignCAD jest programem ogólnego stosowania.  DesignCAD ma kilka milionów użytkowników na całym świecie. Także w Polsce duża grupa projektantów korzysta od 25 lat z kolejnych, polskich wersji tego programu (pierwsza wersja ukazała się w 1995 roku: DesignCAD v7). Można w nim opracować wszelkiego typu dokumentację inżynierską 2D/3D, w tym budowlaną, mechaniczną, konstrukcyjną, instalacyjną, elektryczną i hydrauliczną. Program pozwala także tworzyć typowe projekty architektoniczne i budowlane, z rzutami, przekrojami, elewacjami i planami zagospodarowania terenu. DesignCAD jest programem do tworzenia profesjonalnej dokumentacji, modelowania przestrzennego i animacji.

DesignCAD 2019 PL

Modelowanie bryłowe 3D

Dostęp do pełnego zakresu modelowania 3D z możliwością wykorzystania podstawowych obiektów przestrzennych: prostopadłościanu, sfery, połówki sfery, ostrosłupa, walca, stożka, ściany i torusa. Do tworzenia nowych obiektów 3D służą polecenia wytłaczania i obracania a także operacje boolowskie dodawania, odejmowania i znajdowania części wspólnej dwóch brył.  

Producent programu:

IMSI Design/LLC®  USA

Nowości: Podkład PDF, wydruk 3D, DWG 2019, FBX (geometria), 3MF (geometria i kolor).

Więcej

Wymagania sprzętowe
Procesor Pentium, RAM: 4 GB w Windows 7/8/10), wymagana przestrzeń na dysku ok. 750 MB,  karta graficzna z wspomaganiem sprzętowym OpenGL, możliwie duży monitor (17', 19', lub większy) zalecany panoramiczny.

 

Wymagania systemowe
System operacyjny Windows   8/10.

Obsługiwane formaty wektorowe:
AutoCAD® DWG (do wersji 2019), DXF, WMF, HPGL, STL, OBJ, XYZ (import), SKP,  PDF, 3MF, FBX.

Obsługiwane formaty rastrowe:
JPG, BMP, TGA, TIF, PCX, PNG,  GIF.

Cena:

590,00 zł (+23% VAT).

Cena aktualizacji z wersji 27
340,00 zł (+23% VAT).