TurboCAD DeLuxe 2019/2020 PL

TurboCAD DeLuxe 2019 PL jest programem do projektowania, szkicowania i tworzenia dokumentacji. Zestaw poleceń do rysowania obiektów płaskich, modelowania 3D, realistyczny rendering LightWorks , podstawowy zestaw poleceń architektonicznych i mechanicznych, a także obsługa plików w wielu różnych formatach CAD pozwalają projektantowi opracować dowolny projekt.TurboCAD

TurboCAD pomaga w określeniu początkowych ustawień wielkości rysunku, skali i wszystkich pozostałych parametrów realizowanych „krok-po-kroku” w specjalnym kreatorze. Tak więc przy pomocy Kreatora można w szybki sposób utworzyć szablon rysunku zawierający jego rozmiar, orientację, jednostki miary, dokładność i skalę wydruku.

Rysowanie 2D I modelowanie 3D w jednej aplikacji

TurboCAD Deluxe 2019 zawiera polecenia do tworzenia rysunku 2D, modyfikowania i wymiarowania z możliwością modelowanie 3D i foto realistycznym renderingiem odzwierciedlającym zaawansowane efekty świetlne, opcje przezroczystości, widoki z kamer.  

Inteligentne ścianyTurboCAD

Automatycznie łączone ściany i przecięcia podczas projektowania w trybie 2D lub 3D. Jednym kliknięciem zobacz wymiary ścian z możliwością wstawiania drzwi i okien a wyświetlane wymiary pokazują ich odległość od ściany, tak aby precyzyjnie określić położenie. Dodatkowo, przesunięcie wyświetlane jest w pasku kontrolnym.

Łatwy, konfigurowalny interfejs 

Do szybkiego opanowania programu służą wstępne, średnio zaawansowane i zaawansowane ustawienia menu oraz kontekstowa pomoc, wszystko w znanym stylu interfejsu systemu Windows ®.

Kompatybilność z innymi programami CAD  

Łatwe importowanie istniejących projektów z najbardziej popularnych standardowych formatów plików, w tym AutoCAD ® i Google ™ SketchUp.

Zaawansowana edycja w oparciu o uchwytyTurboCAD

Oszczędzaj czas i rysuj dokładniej i szybciej. TurboCAD zapewnia uchwyty skalowania, i obracania, przesuwania i wyrównywania obiektów.

Przyciąganie do punktów charakterystycznych

Rysuj linie i korzystaj z narzędzi szybkiego przyciągania aby automatycznie powiązać je np. z najbliższym punktem środkowym, końcowym, lub innym punktem charakterystycznym.  Geometryczne wyrównanie zapewniają wskaźniki przyciągania.

 

Producent programu:

IMSI Design/LLC®  USA

Nowe cechy

Obsługa DWG/DXF 2019, dowolna konfiguracja wstążki menu, obsługa monitora 4K, pliki FBX

Więcej

Wymagania systemowe:

Wersja 64-bitowa:

Microsoft Windows 10/8/7 64-bit, - 8 GB RAM.

Wersja 32 bitowa:

Microsoft ® Windows 10/8/7 - 4GB RAM.

Podkłady rastrowe:

BMP, GIF, JPG, PNG, TIFF, PCX, ICO, TGA, WMF

Program zawiera:

Dysk instalacyjny CD

Dokumentację PDF (100 MB - około 1050 str.)

Symbole 2D/3D

Cena: 780,00 zł (+23% VAT).