TurboCAD LTE Pro v.9 PL

TurboCAD LTE Pro 9 PL to zaawansowana wersja TurboCAD LTE v9 PL. Program przeznaczony jest dla osób znających obsługę programów AutoCAD i AutoCAD LT, które chcą posiadać profesjonalną aplikację CAD 2.5D za zdecydowanie niższą cenę. TurboCAD LTE Pro v9 PL   zawiera wszystkie niezbędne polecenia do tworzenia rysunków 2.5D z detalami i szczegółami!

Doskonała wydajność - 64-bitowa wersja

64 bitowa wersja TurboCAD LTE Pro v.9 obsługuje do 32 GB pamięci operacyjnej (w porównaniu do 2 GB na platformach 32 bitowych) zapewniając zdecydowane przyspieszenie wykonywanych operacji, zwłaszcza na dużych plikach oraz skrócenie czasu renderingu. 

Obsługa 64 bitowych systemów operacyjnych Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

AutoCAD 2016 (DWG)

Zmodyfikowano zapis i odczyt plików DWG  z najnowszym AutoCAD ® i AutoCAD LT 2016 w celu zapewnienia jak najlepszej współpracy z innymi programami CAD.

Automatyczne tworzenie kopii zapasowej

Nowa domyślna opcja nazywa się "Automatyczne tworzenie kopii zapasowej i przywracanie", która automatycznie zapisuje wszystkie zmodyfikowane dokumenty, które masz otwarte. Gdy ta opcja jest włączona, wszystkie otwarte dokumenty są kopiowane do folderu kopii zapasowych, a potem program się zamyka. Przy następnym uruchomieniu programu, te same dokumenty są automatycznie ładowane tak, że można kontynuować pracę w miejscu, w którym praca została przerwana.

Selektor koncepcyjny

Manipulowanie i modyfikowanie  dowolnego obiektu nigdy dotąd nie było tak łatwe. Na strzałkach selektora zostały umieszczone graficzne wskaźniki przesuwania, skalowania i obrotu wybranego obiektu.

 

Dynamiczna płaszczyzna przecięcia:

Własne style pędzla, wypełnienia map bitowych, przezroczystość

TurboCAD LTE Pro v9 umożliwia tworzenie wzorów kreskowania i wypełnienia gradientowego, tonalnego z określeniem  przezroczystości. Mogą  być również stosowane własne mapy bitowe, takie jak np. logo firmy.

.

Producent programu:

IMSI Design/LLC®  USA

Wymagania systemowe:
Windows Vista 64bit
Windows 7, 64bit
.
Windows 8, 64bit
Windows 10, 64bit.


Wymagania sprzętowe:

·  Pentium IV Processor.

·   Microsoft® Vista 1 GB

RAM, Microsoft® Windows 7

/ 8 / 10 - 2 GB RAM

·   300 MB wolnej przestrzeni

na dysku

·   64+ MB of swap space

·     Super VGA (1024 x768)

display

·    High Color (16 bit)

graphics card

·     4X DVD-ROM 32 bitKompatybilność

Przy współpracy z innymi programami CAD możesz wykorzystać zdolność TurboCAD LTE do bezpośredniej pracy w wielu formatach m.in. AutoCAD® .DWG włącznie z wersją 2015, SketchUp™ .SKP, HP®.PLT, DoubleCAD™.2CD,  3DS, DGN, EPS, IGS, OBJ, SAT, STP, STL, WMF, DCD, 3DM, TCW.


Program zawiera:

-Dysk instalacyjny CD
-Dokumentację PDF (60 MB - około 400 str.)
-Symbole 2D/3D (około 12000)

Cena;
1160,00 zł (+23% VAT).