FloorPlan DeLuxe 2020

FloorPlan® DeLuxe 2020 jest programem do opracowania projektu

całego domu i jego wizualizacji – od koncepcji do realizacji.  Program zawiera wydajne narzędzia, interaktywny podręcznik, auto wymiarowanie, narzędzia edycji terenu, automatyczny edytor dachu, własne kształty okien i drzwi, detekcja kolizji, wiele jednoczesnych widoków, widok i edycja w 2D i 3D, wstawianie symboli metodą „przeciągnij i opuść”,  eksport DXF i VRML, kilka pozycji kamery, gotowe meble, pomosty, armatura, sprzęt AGD. Gotowe ściany, drzwi, okna, dachy, schody, balustrady, balkony, werandy, kolumny, drogi dojazdowe, płoty i bramy.

Tworzenie własnych mebli.

Niezależnie czy budujesz od podstaw czy przebudowujesz istniejącą kuchnię lub układ łazienki, TurboFloorPlan 2017 dostarcza zestaw symboli, które łatwo można dostosować do Twoich osobistych wymagań. Możesz zmienić w kilku ruchach kolor mebla, jego pokrycie teksturą, materiał z którego jest wykonany, ściankę tylną, drzwiczki i szuflady.  

Biblioteka materiałów

Możesz w łatwy sposób eksperymentować z dziesiątkami dekoracyjnych materiałów do pokryć wewnętrznych i zewnętrznych. Od dopracowanej w szczegółach cegły po starannie dobrane materiały – wybierz najlepsze wykończenia dla Twojego domu.  

Krajobraz

Dodaj robiący wrażenie pofałdowany teren, atrakcyjny płot - a nawet luksusowy pomost! A także: krzewy i drzewa, bramy i balkony, dodatkowe akcesoria.

Wirtualny spacer

Przeżywaj chwile tak jak byś znalazł się w przyszłym domu 3D!. Uzyskaj prawdziwe poczucie przestrzeni i proporcji poprzez „spacer” przez każde pomieszczenie i obserwację układu z dowolnego oddalenia i pod dowolnym kątem.

Gotowe symbole i dokumentacja

Przekształć każde pomieszczenie na gotowe do zamieszkania poprzez wypełnienie meblami, sprzętem, dekoracjami i innymi elementami wyposażenia. Bogata biblioteka wstępnie przygotowanych symboli umożliwia umieszczenie w projekcie wszystkiego czego potrzebujesz - jednym kliknięciem. Program zawiera także akcesoria krajobrazu.

Modelowanie  

Dostęp do pełnego zakresu modelowania 3D. Dodatkowe cechy to wyświetlanie modelu w trybie ukrywania linii niewidocznych i w trybie renderingu ukazującego użyte do projektowania materiały i tekstury.

Producent programu:

IMSI Design/LLC®  USA

Nowe cechy

Więcej symboli 3D wyposażenia kuchni, łazienek, wnętrz, otoczenia i krajobrazu. Nowa technologia foto realistycznego renderingu.

Wymagania systemowe

System operacyjny Windows   8/10.

Wymagania sprzętowe

Procesor Pentium IV z zegarem min. 2 GHz,  pamięć operacyjna RAM: min 512 MB (1024 MB w Windows Vista), wymagana przestrzeń na dysku ok. 1,5 GB,  karta graficzna z wspomaganiem sprzętowym OpenGL, możliwie duży monitor (17', 19', lub większy) zalecany panoramiczny.

Cena wersji elektronicznej:

380,00 zł (+23% VAT).